marco@milujinemovitosti.cz

Fejsbůk

Prodej nádherného bytu a překrásného domu na Moravě

Za každým cílem se skrývá přání.

Každého motivuje k prodeji nemovitosti něco jiného. Rodinné změny, dědické záležitosti, investice. Každý má jiné cíle, představy a přání. Všichni mají však společné to, že chtějí vydělat férovou cenu a že zprostředkování by mělo probíhat hladce.

Vážím si každého majitele, který mně svěří k prodeji svou nemovitost. A také respektuji odvahu těch, kteří se rozhodují k prodeji nemovitosti na vlastní pěst.

Zkušení ekonomové a manažeři vědí, že každá krize skrývá příležitost.

Soukromí prodejci, kteří tuto šanci rozpoznali a nabízejí svou nemovitost v souladu s trhem, prodávají i přes všechny současné potíže. Potřebují však trpělivost a vytrvalost.

 

Buďme upřímní: v době recesivního vývoje trhu je čas přeskočit svůj vlastní stín a přehodnotit své principy idealismu.

V době extrémně vysoké poptávky jak jsme ji měli do konce roku 2021, která vyplývala především z nízkých úrokových sazeb a nízké nabídky, byl úspěšný prodej nemovitosti téměř zaručen. Jakmile se však ale trh otočí – tedy když poptávka klesne a podmínky financování se výrazně zpřísní – tak je vyžadována sofistikovaná strategie.

Bezpečnost především.

Úspěšný prodejní proces se opírá o strategické řízení poptávky a propracovaný marketing a také určitou dávku psychologie. Právní jistotu při přípravě kupní smlouvy a také kompletní zohlednění všech právních předpisů, jako je zákon o praní špinavých peněz a ochranu osobních údajů, je třeba brát minimálně stejně vážně, aby se přispělo ke komfortu všech zúčastněných.

Mluvme spolu o Vaších přáních

Telefon 608 734 755

Email marco@milujinemovitosti.cz

Provozovatel

Marco Herrndorff

Durďákova 359/49
613 00 Brno-Černá pole

milujinemovitosti.cz
herrndorff.cz

T: +420 608 734 755
E: marco@milujinemovitosti.cz

IČO: 68849915
DUNS: 810 533 328

Odkazy

Německé kuchyně
Zámkař Brno
Architekt Brno
Fotoprodukce
Interiéry

MENU

Úvod
O mně
Služby
Nabídka
Reference
Odhad
Kontakt
Články

© 2022 | HERRNDORFF Nemovitosti